توسعه محصول

توسعه محصولات خلاقانه یکی از فعالیتهای عمده این موسسه است. محصولاتی که بتوانند نیازهای مشتریان را مرتفع و برای آنها ارزش آفرین باشند.

light-230x230

امروزه با وجود گسترش تلفن‌های هوشمند نمی‌توان لزوم وجود برنامه­ های کاربردی (اپلیکیشن) را برای خدمت­رسانی به مشتریان منکر شد. بدون شک هر خدمتی که بتواند در قالب اپلیکیشن، بهتر و متفاوت‌تر، به مشتری ارائه شود، می‌تواند فرصت­های ویژه‌ای برای سازمان رقم بزند. گوشی‌ها و گجت‌های هوشمند امروزه به تمام بخش‌های زندگی افراد وارد شده‌اند و کاملا قابل پیش‌بینی است که تمایل به استفاده از آنها روز به روز افزایش یابد.

دنیای این روزها مملو از فراز و نشیب‌هایی است که نسبت به سالیان گذشته تفاوت‌های بسیار دارد. این تفاوت در نحوه تعامل با مشتریان هم دیده می‌شود. عصر الکترونیک تاثیرش را در همه بخش‌های جامعه گذاشته و امروز می‌بینیم که موبایل و اپلیکیشن بخش جداناشدنی زندگی ما شده است، طوری که بسیاری از سازمان­های جهانی امروزه وابستگی فراوانی به اپلیکیشن دارند.

در حال حاضر تنها در پلتفرم اندروید ۱.۳ میلیون اپلیکیشن وجود دارد. افزایش اپلیکیشن های فارسی و ایرانی برای سیستم عامل­های موبایل به ویژه اندروید و iOS (گوشی­های اپل)، استفاده از گوشی­های هوشمند را در کشورمان کاربردی­تر کرده و هر روزه افراد بیشتری به سمت استفاده از این ابزار، گرایش پیدا می­کنند.

البته نباید از توسعه شبکه­ های موبایل در کشور چشم پوشاند، زیرا اینترنت نسل سوم و چهارم موبایل یکی از مهمترین دلایل استفاده از تلفن­های هوشمند است. ارائه اینترنت 3G و 4G توسط همراه اول و ایرانسل توانسته، استفاده از گوشی­های هوشمند و تبلت­ها را در کشور فراگیرتر کند.

توسعه محصول
Tagged on: