اپ پزشکان

امروزه با وجود گسترش تلفنهای هوشمند نمیتوان لزوم وجود برنامه های کاربردی (اپلیکیشن) را برای خدمت رسانی منکر شد. بدون شک هر خدمتی که بتواند در قالب اپلیکیشن، بهتر و متفاوت تر، ارائه شود، میتواند فرصتهای ویژه ای را رقم بزند. گوشیها و گجتهای هوشمند امروزه به تمام بخشهای زندگی افراد وارد شده اند و کاملا قابل پیش بینی است که تمایل به استفاده از آنها روز به روز افزایش یابد.

نکته مهم آن است که استفاده از گوشیها و تبلتها باعث شده است وب سایتها کارایی خود را از دست بدهند، چرا که کاربرانی که گشت و گذار در اینترنت را از طریق گوشیها و تبلتها انجام میدهند، به دلیل ابعاد متفاوت صفحات وب و صفحه نمایش گوشیها، نمیتوانند به راحتی وب سایتها را مشاهده کنند. همین امر باعث شده است برخی از نمایندگان به شبکه های اجتماعی چون تلگرام و وایبر برای اطلاع رسانی روی آورند.

app

اما پیشنهاد موسسه دانش برتر استفاده از یک برنامه ویژه با نام و مشخصات خود شما است که امنیت بسیار بالایی دارد و به صورت تخصصی برای این امر تهیه شده است. این اپ، برنامه ای است که بر روی تبلتها و گوشیهای هوشمند کاربران با تصویر خود شمانصب می­شود و رسانه ای جدید را در اختیار تان قرار می دهد که به وسیله آن می توان اهداف ذیل را دنبال کرد:

1. انجام کلیه امور دفتردادی و پرونده سازی بیماران

2. امکان تعریف منشیان با سطح دسترسی به پرونده های مختلف

3. دسترسی پزشک یا منشی به کلیه اسناد پرونده از طریق گوشی همراهش (به صورت متن یا عکس) در هر زمان و هر مکان

doctor2

4. دسترسی بیماران به اسناد و توصیه های پزشکی که پزشک تشخیص داده است از طریق گوشی همراهش (به صورت متن یا عکس) در هر زمان و هر مکان

5. قابلیت دریافت اسناد و مدارک از بیماران (عکسبرداری با گوشی همراه و ارسال از طریق سامانه)

6. قابلیت اطلاع رسانی از روند بهبودی بیمار و مراقبتهایی که مورد نیاز است

L130315261437

7. معرفی پزشک و اطلاعات تماس با ایشان به مردم

8. آموزش و اطلاع رسانی عمومی به مردم

9. مشاوره به عموم مردم توسط پزشک یا منشی در اوقات فراغت و بدون مزاحمت در زمانهای کاری

doctor

10. تأثیر مثبت بر حسن شهرت و ایجاد مزیت تبلیغاتی ویژه (اپ مخصوص شما و نصب با نام و عکس شما در گوشیها)

11. امنیت فوق العاده، حجم نامحدود و تعداد کاربران بینهایت

اپ پزشکان